قالب آماده یا اختصاصی؟

قالب سایت چیست؟

قالب وب‌سایت به عنوان یک قالب یا الگوی طراحی شده است که به عنوان پایه‌ای برای ایجاد وب‌سایت‌ها استفاده می‌شود. این قالب‌ها شامل ترکیبی از طرح‌ها، ساختارها، و اجزاهای مختلفی هستند که طراحی آنها به منظور ایجاد یک ظاهر و کارکرد متناسب و جذاب برای وب‌سایت مورد نظر است.
به عبارت دیگر، قالب وب‌سایت تعیین می‌کند که چگونه محتوا و اطلاعات موجود در وب‌سایت نمایش داده شوند و چگونه کاربران با آنها تعامل کنند. یک قالب وب‌سایت معمولاً شامل المان‌هایی مانند هدر (سربرگ)، فوتر (پایین صفحه)، ناوبری (منوها)، بخش‌های محتوا، سایدبارها، فرم‌ها، و سایر اجزا است که هر یک وظیفه‌های خاص خود را برای ارائه یک تجربه کاربری بهتر و مطابق با هدف و محتوای وب‌سایت دارند. استفاده از قالب‌های وب‌سایت به طراحان و توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا روند طراحی و توسعه‌ی وب‌سایت‌ها را سریع‌تر و کارآمدتر انجام دهند، زیرا این قالب‌ها به عنوان یک چارچوب اولیه عمل می‌کنند که می‌تواند برای ایجاد وب‌سایت‌های مختلف و با اهداف متفاوت استفاده شود.
به طور کلی، قالب وب‌سایت ابزاری است که امکان ایجاد و سفارشی‌سازی وب‌سایت‌ها را برای افرادی که در حوزه طراحی و توسعه وب فعالیت می‌کنند، فراهم می‌کند.
قالب‌های وب‌سایت به دو دسته اصلی قالب‌های آماده و قالب‌های اختصاصی تقسیم می‌شوند. هر کدام از این نوع قالب‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارند و انتخاب بین آنها به نیازها، سلیقه و بودجه شما بستگی دارد.

قالب های آماده

بخش قالب‌های آماده الوند، یک قسمت اساسی و مهم در سیستم مدیریت محتوای الوند است که به شما این امکان می‌دهد از قالب‌های آماده و زیبا برای طراحی وب‌سایت‌های خود استفاده کنید.
این بخش با هدف افزایش راحتی و سرعت در ساخت وب‌سایت شما عزیزان، به وجود آمده است. قالب‌های آماده الوند، مجموعه‌ای از طراحی های حرفه‌ای و زیبا هستند که توسط تیم طراحی الوند ساخته شده‌اند.
این قالب‌ها با توجه به آخرین تکنولوژی‌ها و استانداردهای طراحی وب، طراحی و توسعه داده شده‌اند تا به شما امکان مدیریت وب‌سایت خود را با سرعت و کارایی بالا بدهند.

مزایای قالب های آماده

  • زمان طراحی قالب : با انتخاب یکی از قالب‌های آماده الوند، می‌توانید وب‌سایت خود را با تمامی امکانات پایه و ضروری، در کمتر از 2 روز آماده کنید.
  • هزینه طراحی قالب : هزینه طراحی یک قالب اختصاصی با توجه به تلاش، تخصص، و زمانی که طراحان حرفه‌ای برای ایجاد یک طرح منحصر به فرد برای وب‌سایت شما می‌گذارند، متفاوت است.
  • بدون مشکلات احتمالی : به دلیل تست و باگیابی قالب های آماده احتمال وجود خطا کمتر است و به همین دلیل مهلت باگیابی کاهش می باید.
  • تنوع قالب : قالب‌های آماده الوند، مجموعه‌ای از قالب‌های متنوع را ارائه می‌دهد که برای انواع وب‌سایت‌ها و صنایع مختلف قابل استفاده هستند، از وبلاگ‌ها و فروشگاه‌های آنلاین تا سایت‌های شرکتی و رزومه‌های آنلاین.

قالب های اختصاصی

قالب‌های اختصاصی الوند به کاربرانی که تمایل به داشتن یک طراحی منحصر به فرد و اختصاصی برای وب‌سایت خود دارند، خدماتی را ارائه می‌دهند. این قالب‌ها به طور کامل به سلیقه، نیازها و موارد خاص هر کاربر تطابق می‌یابند و با دقت ویژه توسط تیم طراحی الوند ساخته می‌شوند.
هرگاه قالب‌های آماده الوند نتوانند انطباق کافی با سلیقه و نیازهای کاربر را داشته باشند، می‌توان از خدمات قالب‌های اختصاصی الوند استفاده کرد.
در این حالت، تیم طراحی الوند با توجه به درخواست و مشخصات دقیق کاربر، یک قالب کاملاً منحصر به فرد و بهینه برای وب‌سایت ایشان طراحی می‌کند. این قالب اختصاصی، با دقت به نیازها و انتظارات کاربر، ایجاد می‌شود و معمولاً از امکانات برتر و طراحی شگفت‌انگیزی برخوردار است.
فرآیند طراحی و اجرای یک قالب اختصاصی در الوند، از جمع‌آوری نیازها و تصویرسازی اولیه، تا طراحی، توسعه و تنظیمات نهایی، حداقل 20 روز کاری می باشد.
این مدت حداقل زمانی است که تیم ما با دقت و حرفه‌ای ترین روش‌ها، به طراحی یک قالب اختصاصی برای وب‌سایت شما می‌پردازد، تا نهایتاً نیازها و انتظارات شما را برآورده کند و تجربه کاربری منحصر به فردی را ایجاد کند.

مزایای قالب های اختصاصی

  • انطباق کامل با نیازها: قالب‌های اختصاصی الوند به طور کامل با نیازها، هدف و محتوای وب‌سایت مطابقت دارند. این به این معناست که هر جزئیات و ویژگی‌ها بر اساس درخواست و انتظارات کاربر طراحی می‌شوند.
  • طراحی منحصر به فرد: با داشتن یک قالب اختصاصی، وب‌سایت شما دارای یک ظاهر منحصر به فرد و بی‌نظیر خواهد بود که با سلیقه و هویت شما هماهنگ است و از سایر وب‌سایت‌ها تمایز دارد.
  • امکانات برتر: قالب‌های اختصاصی الوند امکانات برتری را نسبت به قالب‌های آماده دارند. این امکانات می‌توانند شامل ابزارهای مدیریت محتوا، افزونه‌های سفارشی، ساختار سئوی بهینه و دیگر ویژگی‌های پیشرفته باشند.
  • ساختار اختصاصی: طراحی قالب اختصاصی به طور کامل با ساختار و نیازهای کسب و کار شما هماهنگ می‌شود. به عبارت دیگر، این نوع طراحی قالب، با در نظر گرفتن اهداف، محتوا و فلسفه کسب و کار شما، ایجاد می‌شود.

کدام قالب مناسب کسب و کار شماست؟

انتخاب قالب مناسب برای کسب و کار شما به عوامل متعددی بستگی دارد، از جمله نوع فعالیت کسب و کار، هدف و محتوای وب‌سایت، سلیقه طراحی، نیازهای فنی و زمان و بودجه موجود. در صورتی که به دنبال یک حل سریع و با کیفیت برای راه‌اندازی وب‌سایت خود هستید و نیازی به طراحی اختصاصی ندارید، استفاده از قالب‌های آماده الوند می‌تواند گزینه مناسبی باشد.
این قالب‌ها از پیش طراحی شده‌اند و به سرعت و با کمترین هزینه ممکن، امکان راه‌اندازی وب‌سایت شما را فراهم می‌کنند. از سوی دیگر، اگر شما به دنبال یک وب‌سایت با طراحی منحصر به فرد و متناسب با نیازهای دقیق کسب و کار خود هستید و تمایل دارید تا همه جزئیات و ویژگی‌های آن به طور کامل با ساختار و برند شما هماهنگ شود، طراحی یک قالب اختصاصی می‌تواند بهترین گزینه باشد.
این امکان به شما می‌دهد تا یک وب‌سایت با استانداردهای بالا، طراحی دلخواه، و امکانات دلخواه را بر اساس نیازهای دقیق کسب و کار خود ایجاد کنید. از این رو، انتخاب بین قالب‌های آماده و قالب‌های اختصاصی وابسته به شرایط و موارد مختلف شماست که با دقت و به دور از شتاب انجام شود.

نمونه قالب های آماده

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی به طور معمول بر اساس عواملی از قبیل زمان مورد نیاز برای طراحی، پیچیدگی پروژه، تعداد صفحات، نوع ویژگی‌ها و امکانات مورد نظر، طراحی گرافیکی، نوع سیستم مدیریت محتوا و خدمات اضافی ارائه شده، توافقات قراردادی و سایر عوامل مشخص می‌شود.
به طور کلی، طراحی یک وب‌سایت فروشگاهی اختصاصی ممکن است به دلیل پیچیدگی بیشتر و نیاز به توسعه و سفارشی‌سازی بیشتر، هزینه بیشتری نسبت به طراحی یک وب‌سایت استاندارد داشته باشد. اما ارائه خدمات بهینه و سازگار با نیازهای کسب و کار شما می‌تواند این هزینه را به عنوان یک سرمایه‌گذاری موثر در آینده‌ی موفقیت کسب و کارتان در نظر گرفت.

تصویر آواتار

همین الان آنلاین مشاوره بگیر!

ما منتظر پیام شما هستیم.

سوالات متداول مشتریان

لطفا قبل از خرید به پاسخ این سوالات توجه کنید . بر روی هر آیتم کلیک کنید پاسخ‌ها نمایش داده می شود.

مجموعه الوند برای راحتی بیشتر کاربران و همچنین صرفه جویی در زمان و هزینه کاربران ، یک بخش در سایت با نام قالب های آماده ایجاد کرده و تعدادی قالب را پیش طراحی کرده است تا کاربران بتوانند بدون پرداخت هزینه مجرا از این قالب ها به صورت رایگان استفاده کنند.

قالب های آماده ی الوند با اصول جایگذاری محتوا، ui مناسب ، ساختار سئو طراحی شده اند. امکان تغییراتی مانند تغییر رنگ یا غیر فعال کردن یک بخش امکان پذیر است ولی تغییرات زیاد امکان پذیر نیست.

الوند برای آسودگی راحت بیشتر این قالب ها را بدون هزینه از پیش طراحی کرده،تا کاربران علاوه بر صرفه جویی در هزینه،صرفه جویی زمانی هم نیز داشته باشند.

هزینه طراحی یک قالب اختصاصی از 15 میلیون تومان آغاز می شود و حداقل زمان مورد نیاز 15 الی 20 روز کاری می باشد.
مرکز تماس سامانه تیکت