صفحه شبکات اجتماعی رسمی الوند

صفحه شبکات اجتماعی رسمی الوند

ما در تیم سیستم مدیریت محتوای الوند همیشه به دنبال راه‌های بهتر برای ارتباط با شما عزیزان هستیم. برای اینکه نزدیک‌تر و بهتر در کنار شما باشیم، تصمیم گرفتیم حضور فعالی در شبکه‌های اجتماعی داشته باشیم. از این رو، صفحات رسمی الوند در اینستاگرام، آپارات، توییتر، فیسبوک و لینکدین را راه‌اندازی کردیم.

با دنبال کردن ما در این شبکه‌ها، می‌توانید همیشه در جریان جدیدترین اخبار، مقالات آموزشی و به‌روزرسانی‌های ما باشید و با جامعه بزرگ کاربران الوند در ارتباط بمانید.

از طریق این صفحات، ما به دنبال ارائه جدیدترین اخبار، مقالات آموزشی، به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار و محتوای مفید و کاربردی هستیم. این شبکه‌ها فرصتی را فراهم می‌آورند تا شما بتوانید به آسانی با تیم الوند در تماس باشید، نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید و از تجربیات دیگر کاربران بهره‌مند شوید.

حضور ما در شبکه‌های اجتماعی به معنای تلاش مداوم برای بهبود کیفیت خدمات و پاسخگویی سریع‌تر به نیازهای شماست. امیدواریم با دنبال کردن صفحات رسمی الوند، تجربه‌ای بهتر و کامل‌تر از خدمات ما داشته باشید.

منتظر شما در شبکه‌های اجتماعی هستیم و از همراهی شما سپاسگزاریم.


                                                    


      آپارات                                اینستاگرام                           فیسبوک                      لیندکین                                 توییتر

مرکز تماس سامانه تیکت